Ali'nin Anlamı Nedir?, Ali İsminin Anlamı Nedir?
Tarih 25/10/2010 01:21  Yazar kumrales  Başarılar 658  Dil Varsayılan
Yüce, Ulu, Yüksek.

Ali ismi erkeklerde kullanılmaktadır.
Yorum yok.

Kullanıcı
Merhaba Ziyaretçi
IP: 54.167.207.16

Kullanıcı Adı
Şifre
Arama
Reklam

Çevrimiçi
US 54.167.x.x
Unknown MSN spider
Unknown MSN spider
Unknown MSN spider
US Google spider
Unknown MSN spider
US Google spider
Reklam
PortClinic SLB160600
Galeri
Ducati Diavel 2011
Forum
SEO Başarı için SEO Forumu
Son Mesaj Ekleyen: is_for_you
İkitelli Moto Kurye
Son Mesaj Ekleyen: is_for_you
Güneşte göremiyorum, ne yapmalıyım?
Son Mesaj Ekleyen: kumrales
Anketler
Hangi favorimo organizasyonuna katıldınız?
Olimpiyat Gokart (Selçuklu, Konya / Türkiye)
Kipa Gokart (Selçuklu, Konya / Türkiye)
Seyyah Turizm Bisiklet Turu (Fatih, İstanbul / Türkiye)
MeslekDomain Tescil
Alan adı (Domain) kayıtları yönetim tarafından yapılmakta olup, bayilik hizmetleri adı altında uygulanmaktadır.

• Her alan adı ile ücretsiz Eklentiler!
Her Domain kayıdında 100 TL değerindeki ücretsiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

• Ücretsiz E-posta Hesabı
Ücretsiz dolandırıcılık, spam ve virüs koruması ile böyle mail@yourdomain.com gibi 2 kişiselleştirilmiş e-posta adresleri alabilirsiniz.

• DNS Yönetimi
Bizim küresel dağıtılmış ve son derece gereksiz DNS altyapısı üzerinde DNS kayıtları yönetmek için olanak sağlayan ücretsiz ömür boyu DNS hizmeti.

• Ücretsiz Mail Forvetler
Ücretsiz e-posta öne oluşturmak ve otomatik olarak mevcut e-posta hesaplarına e-posta yönlendirmek.

• Toplu Araçları
Eğer Kayıt Yenileme yardım, transfer ve tek bir adımda birden Alan Adları başka değişiklikler yapmak için kolay kullanımlı toplu araçları.

• Gizlilik Koruması
Kayıt Her Alan Adı ile serbest Gizlilik Koruması erişin. Gizliliğinizi korumak ve kamu WHOIS bilgilerinizi maskeleme tarafından e-posta spam önlemek.

• Domain Yönlendirme
Ücretsiz için başka bir web sitesi için alan adı yönlendirin! (Ile/domain maskeleme & SEO olmadan) bir tarayıcı içine alan adını yazarken kullanıcıları yönlendirmek

• Alan Hırsızlık Koruması
Yanlışlıkla dışarı aktarılmasına veya ücretsiz Domain Hırsızlığı Koruması ile sizin izniniz olmadan Domain koruyun.

• Denetim Masası'nı kullanın Kolay
Etki alanı adı yönetmek e-posta hesaplarını yapılandırma, etki alanı adınızı yenilemek ve daha fazla hizmet almak için bizim sezgisel Denetim Masası'nı kullanın.


Hosting Hizmetleri
Alan Sunucu (Hosting) hizmetleri dış ülkelerde bulunan sunucular üzerinden verilmektedir. Müşteri talebine yönelik kurulum bedeli dahil edilmektedir. Mevcut uygulamalar hesaplanarak ödenmesi gereken bedel müşteriye bildirilmektedir. Bildirilen bedel ödenmesi dahilinde kullanıma başlanabilmektedir.


Reklam Hizmetleri
Reklam hizmetleri Reklam Avantajları dahilinde verilmektedir. Mevcut kullanım seçenekleri müşteri kayıt ve talebi dahilinde yapılabilmektedir. Reklam uygulamaları sayfa yenilendiğinde değişerek görüntülenebilmektedir. Reklam tıklama/izlenme yönetim tarafından gözlenmekte ve reklam sistemi tarafından kontrol edilebilmektedir.


Bilişim Hizmetleri
Teknolojik gelişmeleri ve geliştirilen ürün, yazılım vb. takibi yapılmak üzere bilgi edinilmektedir. Bu bilgilerin yapılan işlem/işlemler beraberinde kullanılmasına olanak sağlamak amaçlı uygulama/uygulamalar desteklenmektedir.


Servis Hizmetleri
Yurtiçi ve yurtdışı müşteri tercihine yönelik teknik, endüstriyel vb. servis/servislerin yönlendirilmesi için gerekli işlem/işlemlerin yapılması sağlanmaktadır.


İlan Hizmetleri
Satışı yapılabilecek veya bildirimi görüntülenebilecek içeriklerin kullanıcı/kullanıcılara bildirimi sağlanmaktadır.


Bayilik Hizmetleri
Ürün/Ürünlerin satışı desteklenebilmekte ve bayilik hizmeti verilebilmektedir.


Abonelik Hizmetleri
Abonelik gerektiren işlemlerin tek bir merkezden gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.


İş Ortakları
E.M.S. Endüstriyel Mutfak Servisleri, Directi Internet Solutions Pvt. Ltd., Dokurlar Oyuncak, Burak Evkur Mağazaları, Speed Store Tuning & Audio Center, Varto Müzik Evi, İklim Mobilya, Özbalcı Day. Tük. Mal. ve Tic. Ltd. Şti., Balcı Mobilya, KuPa Kurumsal Pazarlama Tanıtım ve Elektronik.


Servis
• E.M.S. Endüstriyel Mutfak Servisleri

E.M.S. Endüstriyel Mutfak Servisleri sözlü anlaşmasıyla Türkiye/İstanbul il sınırı ve özel durumlarda Türkiye/İstanbul il dışına Servis Talep Formu dahilinde yönetim tarafından bildirimi yapılmakta ve 3 iş günü içerisinde servis gönderimi sağlanabilmektedir. Yetkili servisi olduğu cihaz firmaları: Abt Soğutma, Agio, Akdeniz Elektirikli Ev Aletleri, Aksan, Algaz, Alveo, Atra, Ayhan Demir, Bayıner, Bella, Blanco-Pera, Blue Hause, Bng-Tech, Carpigiani Dondurma Makinası, Climaks, Comenda, Çayset, Down, Dijitsu, Dirmak, Duru, Eco Soğutma, Egelüks, Empero, Era Isı, Ersöz Gonca, Esco, Forum, Freshen, Fujiyama, Gema, Günsa, Gürçelik, Hibsan, Hicon, Hoşseven, Huayu - Aqualite, Isıtaş, Işıkgaz, İkonia, İzmak, Kahveset, Kervancı, Klass, Kaysu Kleo, Maksan, Maress, Mattaş, Megaso, Mekaş, Mutfakçı, Mutsan, Ndustrio, Omis, Orel, Pınar, Proexpert, Remta Royals Makiine, Rocytell, Royal Termal, Sfa Cool - Coldmasters, Silver, Simfer, Simtel, Solex - Merih - Astor, Sunfire, Suzan, Teknoçelik, Teknogrand, Tesima, Topçu Makine, Ultra, Venüs, Verona, Whirlpool - Philips, Yazıcılar, Yıldırım Soğutma, Zenith.


Reklamlar
• Tanıtım Amaçlı
CETSHELL Hosting Web Tasarım Hizmetleri, Mirc24.Net, OneBursaSpor.OrG, Poyraz Web Hizmetleri, Sarayönülü Rasim Usta Efsane Etliekmek, Çağrı Mangal Bosna, Sanat Ajans, MANDO Pastanesi 2, KILIÇ Akvaryum ve Kuş Galerisi, Şahin Anahtar 2, ÖZKÖSE Endüstriyel Mutfak Cihazları Ltd. Şti., Tez Medikal Sağlık Turizm A.Ş., İs Koç Elektrik, Bionik Bilgisayar ve Elektronik Dış Tic. Ltd. Şti., GAZİ ÇİĞKÖFTE Mahmut Usta 1986.

• Destek Amaçlı
Kimse Yok Mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Talepsiz), Türk Kızılayı Kurumsal Sitesi (Talepsiz), LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı (Talepsiz).

• Satış Amaçlı
Reklam Hizmetleri dahilindeki satışı yapılabilen ilanlara kullanıcının ulaşılması sağlanmaktadır.


Organizasyon
Organizasyon dahilindeki fiyat uygulamaları belirtilen kurum/kurumların sezon şehir ve ülke bilgilerince geçerlidir. Organizasyon Kuralları kayıtlı kullanıcı/kullanıcılar için geçerli olup, kayıt dışı kullanıcı/kullanıcılarda geçerli değildir. Kullanıcı Profilinde yer alan bilgilerin doğruluğu dahilinde belirtilen kurum/kurumların kullanıcı bilgilerini doğrulaması için kayıtlı kullanıcı/kullanıcılar kimliğiyle/kimlikleriyle beraber organizasyon sayfasından yer alan kurum/kurumların favorimo adı altında dahil ettiği fiyat/fiyatlardan yararlanabilmektedir.

Ayrıntılı bilgi: Karting Go-Kart Yarış Pisti
• Olimpiyat Gokart (Selçuklu, Konya / Türkiye)
• Kipa Gokart (Selçuklu, Konya / Türkiye)


Sektörler
• Finans ve Sigorta
Bireysel Bankacılık, Emlak, İpotekler, Kredi Kartları, Krediler, Sigorta, Tasarruf ve Yatırımlar.

• Perakende & Alışveriş
Ayakkabılar, Beyaz Eşya, Bilgisayarlar, Büro Malzemeleri, Çevreci (Çevre dostu), Çocuk Giyimi, Çok Katlı Mağazalar, Eğlence Süpermarketi, Elektronik Aksesuarlar, Elektronik Süpermarketi, Erkek Giyim, Ev & Bahçe, Evcil Hayvanlar ve Evcil Hayvan Bakımı, FMCG, Fotoğrafçılık, Fotoğraf ve Baskı Hizmetleri, Giyim, Giyim Aksesuarları, Görsel İşitsel, Hediye & Çiçek, İlaç, Kadın Giyim, Kadın İç Çamaşırı, Kitap ve Abonelikler, Küçük Aletler, KY, Mobilya ve Mefruşat, Mücevherat, Müzik ve DVD, Otomotiv, Oyuncak ve Oyunlar, PC ve Video Oyunları, Sağlık & Güzellik, Spor Ekipmanları, Spor Giyim, Toplu Alım, Yönlendirme Oluşturma.

• Seyahat
Araç Kiralama, Gemi/Feribot, Havaalanı Park ve Transfer Hizmetleri, Havayolu Şirketleri, Oteller ve Konaklama, Otobüs, Seyahat Acenteleri, Trenler, Turizm ve Etkinlikler, Yerel Tatiller, Yönlendirme Oluşturma.

• Telekomünikasyon ve Hizmetler
Ağ Operatörleri, Arkadaş Bulma, Telekomünikasyon Hizmetleri, Yardımcı Hizmetler, Biletler, Çevrimiçi Oyun, Dijital TV ve Ismarlama Video, Eğitim-Öğretim ve İstihdam, Eğlence Yükleme, Hayır Kurumları, İnternet Hizmet Sağlayıcı, Kablo ve Uydu TV Operatörleri, Kamu Hizmetleri, Mobile Contract, Mobil Genişbant, Mobil Kontörlü, Mobil Yükleme, Ticari Hizmetler, Web Hosting, Yazılım Yükleme, Yönlendirme Oluşturma.


Kurallar
• Kullanıcı Kuralları
(1) İçerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumlulukları ile internet ortamında işlenen belirli suçlarla içerik, yer ve erişim sağlayıcıları takiben mücadeleye ilişkin esas ve usûlleri yönetim tarafından kontrol edilmektedir. (2) İnternet hizmetleri kanun yükümlülük dışındaki uygunsuz kullanım bildirimleri "İletişim" sayfasından ve/veya "Uygunsuz İçerik Bildirim Formu" üzerinden ulaştırılması gerekmektedir. (3) Kimlik bilgilerini sistem dışında isteyen kişi/kişilere verilmesi kanun dışı işlemlerin yapılmasına sebep olabileceğinden dolayı, kullanıcı bilgileri koruma yöntemleri hakkında "Yardım" sayfasından destek alınmalıdır. (4) Irk, Din, Kültür vb. görüş ayrılıklarının fikren yansıtılması sonuçlarına var sayım olarak nitelendirebilecek girişimlerde bulunulması gerek görüşlerin ve/veya nitekim görüşlerin bildiriminde kullanılması uygun değildir. Bu tip girişimlere mesafeli olunmalıdır. (5) İçerik dağıtımında kullanılan mevcut alt yapı güvenirliği kuşkusuz kullanıcı bilincine dayalı olup, tarifi ün sahibince yapılan değişiklerin üçüncü kişilerce değiştirilerek eklenmesi uygun olmayıp, kullanıcı tercihince paylaşıma açılarak ve sonucunda karşılaşılan istem dışı kullanım durumlarında yönetim bilgilendirilmelidir. (6) Kullanıcı/Yönetim iletişimlerinde Telefon, Faks, Mesaj vb. yöntemler kullanılmayacaktır. E-posta temel iletişim yöntemi olup, öncelikli kullanıcı/yönetim iletişimde kullanılmış olan e-posta adresi dikkate alınmalıdır. Kullanıcı/Yönetim e-postalarında kimlik bilgisi, kullanıcı bilgileri vb. içeriklerin talebinde bulunulmayacaktır. Bu türde bildirimlerin ısrar edilmesine karşı yönetim bilgilendirilmelidir. (7) Kullanıcı profili içeriğinde yer alan uygunsuzlukların giderilmesi için kullanıcı/yönetim tarafından değiştirilebilir. Mevcut profil bilgilerinin üçüncü kişilerce görüntülenmesinden kaynaklı sorunlar yönetime bildirilmelidir. Kullanıcı profili yönetim önerisi dikkate alınmadığı taktirdeki düzenlemelerden kaynaklı sorunlardan, yönetim mesul olmayacaktır. (8) Sistem dışındaki kullanıcı iletişimlerinden kaynaklı sorun/sorunlar yönetim tarafından kişi isteğince tercih edildiği ön görülmektedir. Ön görülen sistem dışı iletişimlerden kaynaklanabilecek sorun/sorunlar yönetime bildirilmelidir. Sistem dışı iletişimlerden kaynaklı sorun/sorunların çözümü yönetim önerisince kullanıcı tercihine bırakılmakta olup, kullanıcı tercih ısrarına yönelik olumsuz sonuçlardan yönetim sorunlu olmayacaktır. (9) Aile/Akraba vb. ve/veya fiziki temas niteliğinde kullanıcı yakınlığından oluşabilecek sonuçların, kullanıcı tercihince davet edilen kişi/kişilerin oluşturabileceği düşünce, koruma isteği, kıskançlık vb. uygunsuz davranışların varsayımında yönetime yönelik öneri dışı davranışlarda bulunulması uygun değildir ve kullanıcı tercihi olan karar sonuçundan/sonuçlarından yönetim sorumlu olmayacaktır. (10) İçerik eklendiği süreç kullanıcı tercihine yönelik uygun olmayan kategorilerde değişiklik yapılabilir ve/veya içerik uygun kategoriye aktarılabilecektir. Kullanıcı içerik silinmesi talebinde bulunduğunda, mevcut içerik beklemeye alınabilir ve/veya içerik üzerinde değişiklik yapılabilmektedir. (11) İçerik düzenlemelerinde yönetim dahilindeki kullanıcı süreç belirtme zorunluklarına dahil değildir. İçerik yetkili kullanıcı tarafından süreç belirtmeksizin beklemeye alınabilir ve/veya belli bölümlerde içerik sahibi kulllanıcı tarafından üzerinde değişiklik yapabilmektedir. (12) Kullanıcı "Acil Durum" belirtmeksizin içerik eklemesi önerilmektedir ve diğer kullanıcı tarafından destek talep edebilmektedir. Acil durum bildirimi ile eklenen içerik uygunsuz sayılmakta olup, uygun içerik olması için düzenlenmektedir. Düzenlenmesi mümkün görülmeyen içerik/içerikler yönetim kararına yönelik işleme tabi tutulmaktadır. (13) Bağımlılık (alkol, sigara, tütün, kumar, bahis vb.) hakkında destek verici bilgiler yer alan içerik/içeriklerin eklenmesi nitekim unsurların sonucuna bağlı konumda bulunduğunun ve eklenmesine izin verilmeyeceğinin kullanıcı tarafından bilinmesi ön bilgi olarak sayılmaktadır. (14) Kullanıcı Profili/Profillerinde yer alan yanıltıcı bilgilerin favorimo yönetimi tarafından tespit edilmesi durumunda kullanıcı/kullanıcıların kayıt/kayıtları silinmeden kapatılması ve favorimo dahilindeki hakkı/haklarının tamamıyla geri alınması ön görülmekte olup, gerekli işlemler yapıldığında kullanıcı/kullanıcılara favorimo yönetimi tarafından bildirilme mecburiyeti bulunmamaktadır. (15) Kullanıcı adı telefon numarası, kişisel tercih, uygunsuz kelime vb. olarak kayıt edilmemelidir. (16) Yönetime bağlı e-posta/e-postaları internet sitelerinde kayıt/kayıtlar için kullanılmamalıdır. Kullanım yönetim tarafından doğrulandığında tüm hakları favorimo yönetimine ait sayılmakta olup, belirtilen kayıt/kayıtlar belirli süreçlere bağlı silinebilmektedir. (17) İçerikle ilgili olmayan yorum/yorumların veya bağlantı adres/adreslerinin(link/links) eklenmesi dahilinde yanıltıcı nitelik adı altında onaylanması, onaylanmadığı durumlarda silinmesi veya uygun olması için düzeltilmesi ön görülmektedir. (18) Kayıtlı kullanıcı olmak için geçici e-posta kullanımı yanıltıcı nitelik taşıdığı var sayımı ile, kullanıcı tarafından kullanılması uygun sayılmamaktadır. Belirtilen durum dahilinde kullanıcı kayıt/kayıtları kapatılabilmektedir. (19) Siyaset, örgüt, karşıt kurum/kurumların vb. dahili, benzeri yaptırım/yaptırımlara, yasa dışı faaliyet gösteren kişi ve/veya kişilere destek verici içerik eklenmesi durumunda kullanıcı kayıt/kayıtlarının yönetim tarafından gerekli uyarının yapılması ön görünüp kullanıcı/kullanıcılar tarafından dikkate alınmaması durumunda dahili kural/kurallara tabi tutulmaktadır. (20) Kullanıcı/Kullanıcılar tarafından eklenen içerik/içerikler(metin, resim vb.) Resmi Ülke Dili/Dilleri dahilinde eklenmesi ön görünmekte olup, resmi olmayan ülke dil/dillerinin kullanımı durumunda silinmesi ve/veya kullanıcı/kullanıcılar tarafından kural/kurallara yönelik eklenen içerik/içeriklerin(metin, resim vb.) Resmi Ülke Dili/Dillerine çevrilmesi gerekmektedir. (21) Kullanıcı/Kullanıcılar tarafından eklenen içerik/içeriklerde yer alan Resmi Ülke Bayrak/Bayrakları güncel ve üzerinde renk değişiğimi yapılmaması gerekmektedir. Resmi Ülke Bayrak/Bayrakları dışındaki bayrak/bayrakların eklenmesi uygun görülmemektedir. (22) Onaylanmış/aktifleştirilmiş kullanıcı kayıttı sahip kişi tarafından eklendiği varsayımıyla, sahip kişi kullanıcı kayıt silme talebinde bulunması durumunda yönetim tarafından onaylanmayacaktır.

 

Not: Kullanıcı yönetim tarafından belirlenen kural/kuralların ve/veya anlık/sonradan eklenen diğer kural/kuralların uygulanmasını kabul etmiş sayılmaktadır. Kurallar sayfasındaki içerik değişimindeki güncellemelerin takibi kullanıcı tarafından yapılması ön görülüp, değişiklerden kaynaklı sorunların ve/veya öneri gereksinimin bildirimini yapabilir olduğu belirtilmektedir. Kullanıcı bilgisine sunulan bütün kurallar her bölüm için geçerli sayılmaktadır. Belirtilen kurallara uyum süreci dışındaki uygunsuzlukların giderilmesi yönetim takibine bağlı olup, güncelleme süresini belirtmeksizin mevcut kurallara uyma süreci dışındaki kullanıcıya gerekli işlemi uygulamaktadır. Uygulanan işlemin/işlemlerin süresince yönetim gizlilik hakkını kullanabilecektir. Geçerli bağlantı adresleri; favorimo.com, favorimo.com.tr, favorimo.net olup, belirtilmeyen uzantıdaki bağlantı adresleriyle herhangi bir ilgili/ilgisiz durum/durumlarda yönetim sorumluluğu bulunmamaktadır.

• Müşteri Kuralları
(1) Gereği ön görülen site içi talep sistemi dışındaki satış/satışlar favorimo yönetimi sorumluluğu altında sayılmayıp, gerekli işlemlerin yapılması için yönlendirme/yönlendirmelere dahil edilmeyecektir. (2) Favorimo üzerindeki satışa sunulmakta olan çeşitli içeriklerin fiyatlandırması müşteri konumundaki birey, kurum vb. işletmeye yönelik girişimci/girişimciler tarafından takip edilmesi gerekmektedir. (3) Müşteri grubuna dahil kullanıcı girişlerinde üçüncü kişilerce kullanılmasından oluşabilecek sorunlardan favorimo yönetimi mesuliyet kabul etmeyecektir. (4) Kampanya uygulamalarından favorimo yönetimi haberdar edilmesi önerilmektedir. Öneriyi uygulayan birey, kurum vb. işletmeye yönelik girişimci/girişimciler tarafından onaylanan uygulama/uygulamalar favorimo yönetimi tarafından değerlendirilecektir. (5) Tescilli marka, birey, kurum vb. işletme sahiplerinin sözlü veya yazılı açıklama/açıklamalar sonucunda favorimo yönetimi referans gösterimi ve/veya birey, kurum vb. tanıtımı amaçlı kullanma hakkını saklı tutmaktadır. (6) Favorimo adı altında yer alan tüm birey, kurum vb. girişimci/girişimciler yönetim tarafından uygun görülen faaliyetlerde temsilci/temsilciler bulundurma hakkına sahip sayılmaktadır. (7) Favorimo aracı kurum konumunda eklenilen satışa sunulmakta olan içeriklerin müşteri/müşterilere teslim edilecek faturalı tahsilat şartıyla ön görülen komisyon tutarını alma hakkına sahip olmaktadır. (8) On iki(12) ay içerisindeki üç yüz altmış beş(365) gün sonunda müşteri/müşterilerden ön görülen faturalı tahsilat şartıyla kesilecek olan komisyon toplamının ödenmemesi halinde favorimo yönetimi grup/gruplara dahil edilmiş birey, kurum vb. işletmeci/işletmecilerin favorimo bağlantılarını kesme hakkını saklı tutmaktadır. (9) Birey, kurum vb. girişimci/girişimciler satış ve gönderim hızını arttırmak amaçlı yönetim tarafından seçilmekte olan kargo, nakliyat vb. adına bağlı taşımacılık şirketine/şirketlerine favorimo yönetimi tarafından yönlendirilebilmektedir.

• Reklam Kuralları
(1) Dinamik gösterim sayesinden kullanıcının içeriğe ulaşmasını engellemeden hem içerik, hem reklam görüntülemesini sağlayan yöntemlere öncelik verilmektedir. (2) Değişken gösterimiyle reklamlar sayfa yenilenme sonrası değişirler ve daha çok reklam veren tanıtımına yer verilmektedir. (3) Gösterim süreleri tanımlayıcı içeriklerle beraberinde talep eden reklamcı istekleri göz önünde tutularak belirli alanlarda gösterime sunulabilmektedir. (4) Mevcut reklamlar silinmeden beklemeye alınabildiği gibi üzerinde güncelleme yapılabilmektedir. (5) Güncel içerik gereksinimleri reklam veren tarafınca uygun anlatımın ön görüldüğü tanıtımların yayıncı taleplerince geçerliğince sürdürülmektedir.

• Sunucu Kuralları
(1) Favorimo yönetimi kaydı dışındaki sunucu domain(alan adı) ödeme/ödemeleri kullanıcı tarafından bildirilen talep/taleplere yönelik işleme alınmakta olup, en az 1(bir) yıl süresince hizmet verilmek üzere dış sağlayıcı/sağlayıcılar tarafından kayıt altında bulunduğundan geri ödeme yapılmamaktadır. (2) Domain(alan adı) satışları ve hakları öncelikli favorimo yönetimine ait sayılmaktadır ve kullanıcı talep/taleplerine yönelik takip edilmektedir. Takibi/Takipleri sürdürülen domain(alan adı) sahibi olan kullanıcı bilgileri dahilinde görüntülenebilmektedir. (3) Kullanıcı kayıtları dışındaki bilgilendirilme talep/talepleri kabul edilmeyip şüpeli istem niteliği taşımaktadır. Favorimo yönetimi şüpeli giriş/girişimlerin tarafınca kontrolünün yapılıyor olduğunu bildirme sorumluluğu taşımamaktadır. (4) Kullanıcı hakkına/haklarına yönelik favorimo yönetimi tarafından ön görülen uygulamalara uygun işlem/işlemlerin yapılmasında kullanıcı talep/talepleri öncelikli bulundurulmaktadır. (5) Favorimo yönetimine ait olan/olmayan sunucu/sunucularda bulunan içerik/içeriklerin yedek/yedeklerinin alınması ve ücret/ücretlere tabi tutulmasında ödenecek tutar/tutarların kullanıcı tarafından ödenmesi ön görünmektedir. (6) Kayıt/Kayıtların dahilinde domain/domains(alan adlarının) sorumlulukları bulunduğu kurum/kurumlara bağlı olmakta olup, herhangi bir işlem/işlemlerin favorimo yönetimi tarafından yapılmaması durumunda sorumluluk kabul edilmemektedir. (7) Kullanıcı sitesinde/sitelerinde, sunucu/sunucuların yazılım/yazılımlarındaki ve dış yazılım/yazılımların sağlayıcıları tarafından güncelleme/güncellemelerin gereksinimine yönelik uygulamalardan oluşabilen sorun/sorunlardan favorimo yönetimi sorumlu sayılmayacaktır. (7.1) Kullanıcı/Kullanıcılara ait site/sitelerin dış yazılım/yazılımların örn: mail sistemi, port değişikliği gibi, uygulamalardan kaynaklı sorunların çözümüne yönelik işlemlerin yönetim tarafından zorunlu olarak yaptırıma tabi tutulamayacağının bildirilmiş olduğu varsayılmaktadır. (8) Domain/Domain Names (Alan Adı/Alan Adları) takibi sahip kullanıcı/kullanıcıların tarafından yapılması ön görülüp, ilgili bildirimlerin kullanıcı tarafına sürekli yapılma gibi uygulama/uygulamaların favorimo yönetimi tarafından takip edilme zorunluluğu bulunmamaktadır.

• Yetkili Kuralları
(1) Yedi gün yirmidört saat(7/24) yetkili kullanıcı kuralları uygulama hakkına sahip olup, gerekli işlemleri uygulaması gerekmektedir. (2) Yetkili kurallarına, kullanıcı kuralları dahil ve uygulamalı uyum sağlanmalıdır. Mevcut kuralların yetersizliği söz konusu olduğunda yönetim bilgilendirilmelidir. (3) Yetkili kullanıcı yıl içerisinden en az 1(bir) kez kullanıcı girişi yapmadığı belirlenir ise, yetkisi geri alınabilmektedir. Mazeret belirtmeyen ve/veya yetkisi silinmesi ön görülen kullanıcı hakkında not alınıp, yetkili tekrar yetki alma talebinde bulunabilmektedir. (4) Yetkili olunması için gerekli sistem/istek/talep/öneri sonucunda yetki verilen kullanıcı, yetkisinin silinmesini talep edebilmektedir ve/veya yetkisi yönetim kararınca yetkisi silinebilmektedir. (5) Yetkisi silinen kullanıcı yetki seviyesi sıfırlanıp(0) yetki almasına herhangi bir engel olmadığı ön görüldüğünde önceki yetkisi göz önünde bulundurulmadan en alt seviyeden(Forum Yetkilisi vb.) başlatılmaktadır. (6) Grup/Gruplara kayıtlı kullanıcı yetkili sayılmakta olup, ziyaretçi süreci, yetki sürecine etki etmemektedir. Yetki süreci dışındaki girişlerin olumlu/olumsuz yönetim tarafından takibi yapılabilmektedir. (7) Yetkili ziyaretçi süreci konumu içerisinde grup/gruplara kayıtlı kullanıcı adını kullanmadığından kaynaklı kullanıcı/kullanıcılar tarafından baskı/hitap/olumsuz vb. davranışlara marus kaldığında anlık durum dışında sayılmakta ve yetkisini kullanamamaktadır. (8) En az katkı sayısı 100 olup, kayıtlı ve gruplara dahil edilmiş kullanıcı/kullanıcılar yönetim tarafından belirlenen faaliyet/faaliyetlere katılma hakkına sahip sayılmaktadır. (9) Katkı sayısı 100'den aşağıda bulunan yetkili/yetkililerin iki(2) yıl sonunda yönetim tarafından beklenen yetki yükseltme talepleri kabul edilmemektedir. (10) Gerekli koşullara uygun grup/gruplara dahil yetkili kullanıcı yetki yükseltme talebinde bulunma mecburiyetide sayılmayıp, devamındaki gruplara talepte bulunmadığı sürece dahil edilmemektedir. Grup/Gruplara dahil yetkili kullanıcı en fazla yönetici olma hakkına sahip olabilmektedir. (11) Katkı sınırını aşmış grup/gruplara dahil yetkili kullanıcı yönetim tarafından belirlenen form(Yetki Başvuru Formu) dışında talepte bulunma hakkına sahip sayılmayacaktır. (12) Yetki seviyesini yükseltmek isteyen kullanıcı talebi yönetim tarafından giriş sonuçları ön görüldüğünde değerlendirilmektedir. (13) Sistem tarafında yetki verilmiş kullanıcı yönetim tarafından değerlendirilerek uygun olması durumunda yetkisi geri alınmayabilmektedir.

Not: Kurallar sayfasındaki içerik değişimindeki güncellemelerin takibi yetkili kullanıcı tarafından yapılması ön görülüp, değişiklerden kaynaklı sorunların ve/veya öneri gereksinimin bildirimini yapabilir olduğu belirtilmektedir. Yetkili kullanıcı bilgisine sunulan bütün kurallar her bölüm için geçerli sayılmakta olup, yetkili kullanıcı grubuna göre uygulanmalıdır. Kayıtlı ve gruplara dahil kullanıcı kuralları kabul etmiş sayılmaktadır. Belirtilen kurallara uyum süreci dışındaki uygunsuzlukların giderilmesi yönetim takibine bağlı olup, güncelleme süresini belirtmeksizin mevcut kurallara uyma süreci dışındaki yetkili kullanıcıya gerekli işlemi uygulamaktadır. Uygulanan işlemin/işlemlerin süresince yönetim gizlilik hakkını kullanabilecektir.

favorimo™ Fuat Şen'in ticari markasıdır.