Kayıt ücretsiz ve bütün uygulamalar için geçerlidir. - İşlem Numarası: 20806112 - Talepler
Reklamlar
Sanat Ajans U720300
Nasihat eş anlamı nedir? Nasihatın anlamı, Nasihat eş anlamları nelerdir?, Nasihatın anlamları
Tarih 22/12/2011 16:22  Yazar kumrales  Başarılar 15345  Dil Varsayılan
Nasihat eş anlamı nedir? Nasihatın anlamı, Nasihat eş anlamları nelerdir?, Nasihatın anlamları

İrşat, Öğüt, Tavsiye, Telkin, Tembih, Tembihleme, Uyarma, Vaiz, Yol Gösterme.

Nasihat görmüş, geçirmiş kişilerin gelecek nesillere olumlu sonuçlar ile karşılaşmaları için söylenen bilgidir. Çoğu durumda gelecek nesil bu tür nasihat verilmesine karşı durmak ve yaşamayı seçerek öğrenme çabasında olabilmektedir. Bununla beraber sonuçları ağır durumlarla karşılaşmaları kimi zaman olumlu olsada çoğunluğu olumsuz sonuçlardan oluşmaktadır. Bu duruma örnek verilecek olursa; ateşi tutmaya çalışma elin yanar, dendiği halde tutmaya çalışarak el yakmaktır.
Yorum yok.

2341

Toplam Kullanıcı

PIRLANTA KUYUMCULUK

Son Kullanıcı

17261

Toplam İçerik

favorimo birçok yeniliğe açık bir platform

Taleblere mümkün olduğu kadar hızlı cevap vermenin önceliği.

İş Ortaklığı

Bakış açısı değiştirir ve satışları arttırmak için girişimlerde bulunmayı sağlar.

Devamını Oku

Uygulamalar

Farklı taleplere göre geliştirilen alt yapıya en kısa surede ulaşılması hedeflenir.

Devamını Oku

Gelişim

Atılan her adım gelişime katkı sağlamakta ve kullanıcıya yönelik uygulamalar eklenmektedir.

Devamını Oku

Tamamen Duyarlı

favorimo mobil cihazlara duyarlı hale getirildi ve görselliği tamamen değiştirildi. Gelişim aşaması süresiz olarak devam ettirileceği için kullanıcıların birçok yeniliğe hazırlıklı olması gerekli.

Devamını Oku

Bu metin kişiye özel bilgi içermektedir. Lütfen dikkat; favorimo şifresi kimseyle paylaşılmamalıdır. Favorimo yetkilileri dahil, hiç kimse kişisel bilgi istenmeyecek, şifre sorulmayacaktır. Kişisel bilgilerinizi veya favorimo kullanıcı şifresini telefon, e-posta vb. iletişim yöntemi ile isteyen kişilere karşı dikkatli olunmalı ve kişisel bilgiler verilmemelidir. Tarayıcınızın adres çubuğundaki alan adı dahili adresin http://www.favorimo.com/... olması gerekmektedir. Alan adı değişik ise, işlem yapılmamalıdır. Dosya indirimi, ürün, araç vb. nitelik satın alımında sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Kullanıcı internet ortamında kendini korumakla mükelleftir. Web sitesine giriş ve çıkış kullanıcı isteğine bağlıdır. İnternet kullanımında Anti-Virüs vb. yazılımın yüklü olması ve güncel tutulması gerekmektedir. Yer verilen tüm içeriklerin doğruluğu ve/veya yanlışlığı savunulmamaktadır.